Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu

Başvuru Formları | Çocuktan Al Haberi

ÇOCUKTAN AL HABERİ BAŞVURU FORMU 


Çocuklar kadar masum, eğlenceli ve uçsuz bucaksız bir hayal dünyasının kapılarını aralamaya ne dersiniz ? İşte size kocaman bir  fırsat Evrim Akın ile Çocuktan Al Haberi Programı sizlerle. Ailece ekran başına kilitleneceğiniz kimi zaman kahkahalarla kimi zaman hayal dünyalarının şaşırtıcı yüzüyle karşı karşıya kalacağınız bu renkli program Her Hafta sonu Show TV ekranlarında sizlerle birlikte.

Başvuru Formları | Çocuktan Al Haberi
Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu

Evrim AKIN Sunacak Biz Eğleneceğiz

Bir yarışma hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı… Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programda kahkaha tufanına hazır olun. Her bölümünde dokuz çocuk ve üç yarışmacı yer alacak olan programda, küçüklerin büyümüşte küçülmüş halleri izleyenleri mest edecek. Miniklerin sorulan sorulara verdikleri yada veremedikleri cevaplarla göre yarışan ailelere puan kazandıracak “Çocuktan Al Haberi” programı her hafta sonu Show TV ekranlarında.

Sizde eğer bu eğlenceli programa katılıp ailenizle birlikte keyifli vakit geçirmek istiyorsanız buraya tıklayıp başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.
Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu” üzerine 2 yorum.

  1. Merhabalar kızım miray su çayır 5 yaşında tatlı tatlı bir kızım sizleri izliyor ben de cikayim oraya diyor her şeye cevap veriyor bir şans istiyor

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.