Damat Bayıldı Başvuru Formu Ve Detayları

Ekranların sevilen yüzü Onur Büyüktopçu tekrardan Show Tv ekranlarında sizlerle. Yemekteyiz programından ve farklı yapımlardan tanıdığımız Onur Büyüktopçu şimdide bambaşka bir yarışma ile Show Tv ekranlarında tekrardan sizlerle. Damat Bayıldı başvuru formuna nasıl ulaşırım, Damat Bayıldı yarışmasına nasıl katılırım diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Damat Bayıldı yarışması ile ilgile her şeyi burada sizin için anlattık. Eğer sizin de bu yarışmaya katılmak gibi bir düşünceniz var ise dikkatlice okumaya devam edin

Damat Bayıldı Başvuru Show TV

Damat Bayıldı yarışması çok yakında Show Tv ekranlarında ünlü oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu ile sizlerle olacak. Yemekteyiz yarışmasından tanıdığımız Onur Büyüktopçu yine çok benzer bir yarışma ile karşımızda. Bu yarışma diğer yemek yapma yarışmalarından farklı. Damat Bayıldı yarışmasından hafta içi her gün yarışmacılar kendi evlerinde diğer yarışmacıları misafir edecek fakat bu yarışmada farklı bir durum bulunmakta. Yemekleri Erkekler yapacak fakat Kadınlar ise yemekleri yiyerek puanlama yapacaklar. Ekranlarda gördüğümüz Gelin-Kaynana yarışmalarının Karı-Koca versiyonuda diyebiliriz bu yarışma için. Her hafta 5 adet yarışmacı bu yarışmada hünerlerini gösterecekler. Hafta içi her gün yayınlanacak olan bu yarışmada 5 adet yarışmacıya ek Onur Büyüktopçu jüri olarak yarışmada yer alacak. Yarışmada her şey Onur Büyüktopçu’nun kullanacağı puana bağlı olmaktadır. Yarışma günü market alışverişi ile başlayıp puanlama ile bitecek. Yarışmacılar cuma günü son yarışmacının yemeğini yedikten sonra puanlamaya geçecekler ve yarışmanın kazananı belirlenecek.

Damat Bayıldı Yarışma Detayları

Damat Bayıldı yarışmasında her yarışmacıya market alışverişi için para verilmektedir fakat yemek yaparken evde önceden aldığınız herhangi bir malzemeyi kullanmanız yasaktır. Market alışverişinde ne satın alındıysa o malzemelerin kullanılması gerekmektedir. Önceden yapılan bir yemeğin yarışmacılara sunulması yasaktır ve diskalifiye sebebidir. Yarışmacılara size verilen süre içinde yaptığınız yemekler dışında başka bir yemek sunmanız yasaktır. Yarışmaya katılamanız için yanınızda eşinizin ve kayınvalidenizin olması gerekmekte. Bu şartlar sizin için uygun ise yarışmaya sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Damat Bayıldı Başvuru Formu

Damat Bayıldı yarışmasına katılmaya karar verdiyseniz bu bölümden nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.Öncelikle başvuru formuna bu bölümden ulaşarak giriniz. Karşınıza çıkacak olan bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde doldurmanız gerekmektedir. Yanlış girilen bir bilgi başvurunuzun iptaline sebep olacaktır. Unutmayın bu başvuru formları dikkatle incelenmektedir.Damat Bayıldı başvuru formunu 3 kişi doldurmanız gerekmektedir. Bunlar siz, eşiniz ve kayınvalidenizden oluşmakta. Üçünüzden ayrı ayrı şekilde şu bilgiler istenmektedir;

  • Adınız Soyadınız
  • Doğum Tarihiniz
  • Doğum Yeriniz
  • Yaşadığınız Yer
  • İletişim Bilgileri
  • Adresi Bilgileri
  • Meslek
  • 3 Kelime İle Birbiriniz Anlatın

Bu istenen bilgilerin doldurulması çok önemlidir. Başvuruyu nasıl yapacağınızı anlamadıysanız eğer yukarıdaki videoyu izleyerek nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.Damat Bayıldı yarışmasına katılmak istiyorsanız Damat Bayıldı başvuru formuna bu siteden ulaşabilirsiniz. Damat Bayıldı Başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Merak ettiklerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURULARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Damat Bayıldı Başvuru Formu Ve Detayları” üzerine 1 yorum.

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.