Exxen Fight Club Yarışması Başvuru Formu Ve Detayları

Fight Club Yarışması Başvuru

Fight Club Yarışması Başvuru

Exxen’de yeni yayımlanacak bomba gibi bir yarışma daha Acun Ilıcalı tarafından duyuruldu. Tam 11 dövüşçü aynı ev ortamında kalacağı yarışma programının adı Fight Clup olarak belirlendi. Yarışmada birbirinden farklı dövüşçü yer alıyor. Aralarında Bilgehan Demir’de bulunacak ve yarışmaya renk katacak.

Yerli Yayın Platformu Exxen

Türk medyasında oldukça farklı programlarla adını duyuran Acın Ilıcalı yepyeni bir projeye daha imza atıyor. Yerli yayın platformu olan Exxen’de Fight Clup programıyla ses getirecek. Program formatı ile ilgili bilgilerin gelmeye başlaması ile izleyiciyi ekrana kilitleyecek içerik gündemde yer alıyor.

Fight Club Yarışması Başvuru Tanıtım Videosu Yayımlandı

Tanıtım videosunun yayımlandığı Fight Clup için geri sayım başladı. Dövüş sporlarında spikerlik yapan Bilgehan Demir’inde aralarında olduğu yarışmada, 11 kişilik yarışmacı arasında Survivor şampiyonu Avatar Atakan’da olacak. Başvurular şimdiden alınmaya başlıyor. 1 Ocak 2021 itibari ile başlayacak olan Exxen dijital TV platformu ile ilk yarışma duyuruldu. İlk olmanın heyecanını yaşayan Exxen, en heyecanlı yarışması Fight Clup çekimlerini Marmara Adası’nda yapıyor.

Büyük Ödül 250.000 TL

Fight Clup yarışmasında birinci olanı muhteşem bir ödül bekliyor. Tam 250.000 TL’nin sahibi olmak için adaylar kıyasıya mücadele edecek. Oyuncuların reklamdan ücret almaları bekleniyor. Rakipler ise telif haklarını Acun Ilıca’ya bırakıyor. Uzun süren elemeler sonrasında seçilen 11 Türk Kickboks dövüşçüsü, yarışma süresince kendi işlerini kendileri yapacak. 60 gün süren yarışmada bir arada kalabilmenin zorlu sürecini başarıyla atlatan bir dövüşçü büyük ödülün sahibi olacak. Yeni bölümleri Salı ve Cuma günleri yayımlanacak.

Fight Club Yarışması Başvuru

60 gün sonunda kazanan belli olacak ve yeni yarışmacılarla heyecan kaldığı yerden devam edecek. Yarışmacı adaylarının şimdiden nereye başvuru yapacakları konusunda araştırma yapıyor. Başvuruların Exxen resmi sitesine yapılacak olması ve başvuru formunun doldurulması yapılması gerekenler arasındadır.

Yarışma koşulları;

  • Başvuru formunu doldur
  • Elemelere katıl
  • 60 gün boyunca ring dışında dövüş yapma
  • Kurallara uy
  • 60 gün içerisinde tüm işlerini kendin yap

Bu koşullara uyan yarışmacılardan birisi 60 günün sonunda başarılı olacak ve 250.000 TL ödüle kavuşacaktır. Exxen yeni yarışmalarıyla devam edecek. İlk yarışması Fight Clup programının şimdiden uzun soluklu olması bekleniyor.

 

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Exxen Fight Club Yarışması Başvuru Formu Ve Detayları” üzerine 1 yorum.

  1. Başvuru nasıl yapılıyor bulamadım ama ben eski sporcuyum ve burda kendimi kanıtlayacağıma inanıyorum yetkili birileri bu yorumu görürse lütfen benide bu yarışmaya dahil edin ve görün azim ve gayretimi 25 yaşındayım ve oğluma bir hediye bırakmak istiyorum saygılar..

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.