Exxen Tolgshow Seyirci Başvuru Formu ve Detayları

exxen tolgshow

Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital dizi ve program platformu olan Exxen üzerinde pek çok yerli içerik yer alır. Kurulduğu günden bu yana giderek artan üye profili ile beraber Türkiye’nin en çok izlenen dijital platformlarımdan bir tanesi olan Exxen içerisinde yer alan içeriklerden bir tanesi de Tolgshow’dur.

Exxen Tolgshow Programı

Tolga Çevik’in uzun yıllardır televizyon kanallarında gerçekleştirdiği doğaçlama programı olan Tolgshow, Exxen platformunda yayınlanmaya devam etmektedir. Tolgshow Filtresiz adı ile Exxen platformuna geçen programa seyirci olarak katılım sağlayabilmek mümkün olur. Doğaçlama programı olduğu için seyircilerin de sahneye çıkma ihtimali oldukça yüksek olan bu program, birçok kişinin izlemeye gittiği popüler içeriklerden bir tanesidir.

Exxen Tolgshow Filtresiz Programına Bilet Alma

Tolga Çevik’in sunuculuğunu yaptığı ünlü doğaçlama programı olan Tolgshow’a seyirci olarak dahil olabilmek için bilet almak gerekir. Exxen platformunda yayınlanan programın çekimlerinin yapıldığı alana bilet ile giriş yapılabilir. Seyircilerin aynı zamanda oyuncu olduğu bu programda doğaçlama skeçler ile güldürücü sahneler yayınlanır. Tolgshow’a bilet alabilmek için yetkili satış firmaları üzerinden satın alım yapılmalıdır.

Exxen Tolgshow Bileti Nereden Alınır?

Türkiye’nin en kapsamlı bilet satış platformlarından bir tanesi olan Biletix üzerinden Exxen’de yayınlanan Tolgshow Filtresiz programına bilet alabilmek mümkündür. Biletix’in resmi web sitesi üzerinden programın adı aratılarak en yakın tarihli bilet satın alınabilir. Programın çekimlerinin yapıldığı adrese bilet üzerinde yer alan tarihte gidiş yapılarak seyirci olarak dahil olunabilir. Tolgshow Filtresiz programı her hafta Exxen platformunda yer alan ve en çok beğenilen programlardan bir tanesidir.

Exxen Tolgshow Seyirci Başvuru Formu

Exxen platformunda yer alan tüm içeriklere resmi web sitesi üzerinden erişim sağlayabilmek mümkündür. İçeriklerin detayları hakkında tüm bilgiler Exxen’in resmi web sitesi içerisinde yer alır. Tolgshow Filtresiz programına seyirci olarak katılabilmek için gerekli olan başvuru formu web sitesi içerisinde bulunur. Biletix üzerinden programa bilet satın alınarak da seyirci olarak dahil olunabilir. Bilet almak için https://www.biletix.com/etkinlik-grup/134675288/TURKIYE/tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Seyirci başvuru formunda bireylerden çeşitli kişisel bilgiler istenir. Bu bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde girilmesi programla ilgili detaylar hakkında bilgi sahibi olabilmek adına önemlidir. Tolgshow Filtresiz programına seyirci olarak katılım başvuruları için Exxen web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.