Güldür Güldür Detayları ve Seyirci Başvuru Formu

Türk sinemasının efsanelerinden Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal sunuculuğunda ‘5’er Beşer’ adıyla yayın hayatına FOX TV’de başlayan ve daha sonra ‘Güldür Güldür Show’ olarak 2013 yılından itibaren Show TV’de yayınlanmaya devam eden program, her hafta ünlü isimlerin konuk edildiği, komedi dalında çeşitli skeçlerin yer aldığı bir eğlence programı olarak yayın hayatına yüksek reytingler ile devam ediyor.

BKM’nin (Beşiktaş Kültür Merkezi) yapımcılığını üstlendiği programda, her bölüm ortalama 4-5 skeçten oluşmakta ve skeçler farklı konuları ele alıyor. Ali Sunal’ın zaman zaman müdehalelerde bulunarak ‘öğrencileri’ olarak tabir ettiği tiyatro oyuncularını yönlendirmesiyle emsallerinden ayrı bir görüntü çizen Güldür Güldür Show ekibinde aynı zamanda birçok deneyimli oyuncu da yer alıyor. Bol eğlenceli ve bol kahkahalı programda salondaki izleyicilere de söz hakkı veriliyor, çeşitli sorular yönetiliyor ve izleyicilerden görüş alınarak keyifli muhabbetler kurulabiliyor.

Show TV’deki yayın hayatında 219. Bölümü yayınlanacak olan program, her hafta Cuma günü saat 20:00’de televizyonda izleyicisiyle buluşuyor. Kadın erkek, yaşlı genç farketmeksizin her zümreden oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Güldür Güldür Show, kendine has mizah anlayışı, güçlü kadrosu ve sürpriz konuklarıyla birlikte her hafta sizleri ekran başına bekliyor.

İlgiyle takip edilen ve izleyicileri kahkahaya boğan eğlenceli televizyon programı Güldür Güldür Show programın ekibinde usta oyuncu ve tiyatrocu Ali Sunal’ın yanı sıra, Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Aylin Kontente, Çağlar Çorumlu, Dilşah Demir, Onur Atilla, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yavuzhan Doğan, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu gibi isimler de yer alıyor.

Elbette bu programı canlı izleme şansına da sahipsiniz.
Güldür Güldür Show komedi programını canlı olarak izleyebilmek için Biletix üzerinden alacağınız bilet ile Beşiktaş Kültür Merkez’inde (BKM) İzleyebilirsiniz. Bilet fiyatları ve oturma düzenini aşağıda bulabilirsiniz.

Bilet fiyatları

TAM:  183.00 Türk Lirası

ÖĞRENCİ:  133.00 Türk Lirası

Bölümler: BALKON ÇİFT , BALKON TEK , SALON ÇİFT , SALON TEK  Olarak 4 bölümden oluşmaktadır. Aşağıda verilen görsel ile bölümleri görebilirsiniz.

Harika bir atmosfer İçerisinde ve keyifle Güldür Güldür Show programına katılım için yapmanız gerekenler şu şekilde;

Güldür Güldür Show programına katılım için biletlerinizi Biletix üzerinden alabilirsiniz. Buraya tıklayarak biltix bilet satış sayfasından satın alabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Bilgi veya Yardım için yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Güldür Güldür Detayları ve Seyirci Başvuru Formu” üzerine 3 yorum.

  1. selam banda size bas wurmak isdiyorum amma seyirci olarak deil oyuncu olarak ban turkmenistanda kaliyorum siz beni kabul edarseniz oraya galmak isdiyorum bana yardymcy olsanyz sevinirim

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.