Kuaförüm Sensin Başvuru Formu Ve Detayları

Kuaförüm Sensin yarışması bir süre önce Show Tv ekranlarında yayın hayatına başladı.Yeteneklerine güvenen Kuaförlerin katıldığı bu yarışmaya nasıl başvuru yapılabileceğini sizlere anlatmak isteriz. Kuaförüm Sensin yarışması hakkında aradığınız her şey burada

Kuaförüm Sensin Başvuru Show TV

Kuaförüm Sensin yarışması Kuaförlerin ve makyözlerin yeteneklerini gösterdikleri bir yarışmadır. Bu yarışmanın amacı Türkiye’nin en iyi kuaförünü seçmektir. Yarışmada 4 takım ve toplamda 8 yarışmacı bulunmaktadır. Her takımda kuaför ve makyöz olması gerekmektedir. Bu yarışmada amaç her gün farklı onlardan istenen konsepte göre saç ve makyajı ona uygun bir stil yapmalarıdır. Kuaförüm Sensin yarışmasında o gün gelen mankenlere neler yapılacağını yarışma belirtmektedir. Mesela o gün istenen konsepte sadece saçların boyanmasını isterler ise başka işlem yapmak yasak. Kuaförler mankenin saçını verilen sürede tamamladıktan sonra sıra makyözlere geçiyor. Yarışma ekibinin o gün belirlediği konsepte göre makyözün, makyaj yapması gerekir. Bütün takımlar yaptıkları işlemler bittikten sonra sıra puanlamaya geçiyor. Sırayla diğer takımlar yarışmacının yaptığı işi iyi veya kötü şekilde eleştirdikten sonra 5 üzerinden puan veriyorlar. Önceden mankende kuaför ve makyöze puan veriyordu fakat o sistem kalktı. Yeni sistemde 2 adet jüri var. Bu jürilerden biri profesyonel kuaför ve profesyonel makyözdür. Hafta boyunca yarışmacılar hünerlerini gösterdikten sonra haftanın son günü en çok puan alan yarışmacı büyük para ödülünün sahibi oluyor. En düşük puan alan yarışmacı ise Kuaförüm Sensin yarışmasına veda etmekte ve yerine başka bir takım gelmektedir.

Kuaförüm Sensin Para Ödülü

Kuaförüm Sensin yarışmasında hafta boyu yüksek puanlar alarak haftanın birincisi olan takıma 10.000 Türk Lirası para ödülü verilmektedir. Kendinize güveniyorsanız sizde bu yarışmaya katılarak bu parayı kazanabilirsiniz. Kuaförüm Sensin başvuru formuna sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Manken Başvuru Formu

Kuaförüm Sensin yarışmasında kuaförler ve makyözler dışında mankenlik için başvuru yapabilirsiniz. Kuaförüm Sensin mankenlik başvurusu için bilmeniz gerekenleri bu bölümde sizlere anlatacağız. Öncelikle bu yarışmaya katılırken Kuaförlerin saçınızda istedikleri işlemi yapmalarına izin vermiş olacaksınız. Bu konuda kuaförlere hiç bir şekilde karşı gelemez ve laf edemezsiniz. Bu konuyu iyi düşünüp başvuru yapmanızı tavsiye ederiz. Kuaförüm Sensin mankenlik başvurusunu hem sitemiz üzerinden hemde cast ajansları üzerinden kabul etmektedirler. Yapacağınız mankenlik içinde program size bir miktar ücret ödeyecektir. Bu şartları sizin için uygun ise bu yarışmaya katılabilirsiniz. Kuaförüm Sensin mankenlik başvurusunda doldurmanız gereken bilgiler ise;

 • Adınız Soyadınız
 • Yaşınız
 • Boy
 • Kilo
 • Beden Ölçüleri
 • Saç Rengi
 • Göz Rengi
 • Yaşadığınız Şehir
 • Eğitim Durumunuz
 • Daha Önce Başka Yerlerde Mankenlik Yaptınız Mı ?

Bu bilgileri doldurmanız durumunda Kuaförüm Sensin mankenlik başvurusu için ilk adımı atmı olursunuz.

Kuaförüm Sensin Başvuru Formu

Bu bölümde ise Kuaför ve Makyözlerin başvurusu hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Kuaförüm Sensin yarışmasına katılmayı kabul etmeniz durumunda çekimlerin yapılacağı günlerde zamanında orda olmanız gerekmektedir. Çekimlere gelememeniz durumunda yarışmacılığınız hemen iptal edilecektir. Bu tarz durumlarda hiç bir bahane kabul edilemiyor. Bu sebeple haftalarca kendi dükkanınızı açamayabilirsiniz. Bu durumu göz ardı etmeyiniz.

Kuaförüm Sensin başvuruları sitemiz üzerinden alınmaktadır. Başvuru formunu doldurmak ise çok basittir. Kuaförüm Sensin başvuru formunu açtığınızda sizden istenen bilgileri abartı olmadan doğru bir şekilde yazmanız durumunda başvurunuz hemen işleme alınacaktır.Kuaförüm Sensin başvuru formunda sizden istenen bilgiler ise;

 • Adınız Soyadınız
 • Doğum Tarihiniz
 • Doğum Yeriniz
 • Yaşadığınız Şehir
 • Eğitim Durumunuz
 • Mesleğiniz
 • İletişim Bilgileri
 • Kaç Yıldır Kuaförlük veya Makyözlük yapmaktasınız
 • Kendiniz Hakkında Sorular…

Buna benzer diğer soruları doldurduğunuz takdirde sizinde başvurunuz hemen işleme alınır. Kuaförüm Sensin başvuru formu örneğini aşağıda bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Kuaförüm Sensin başvurunuz onaylanır ise sizleri mülakata davet edecekler. Bu mülakatta sizinle yüz yüze görüşüp sizi yakından tanıyacaklar ve yakın bir zamanda dükkanınızıda gezmeye gelecektirler. Kuaförüm Sensin başvuru formunu doldurarak bu yarışmaya katılmak istiyorum diyorsanız başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURULARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.