Nursel’in Evi Başvuru Formu ve Detayları

NURSEL’İN EVİ BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI

 

Ekranların sevilen programı Nursel’in Evine nasıl başvuru yaparım , nasıl katılırım diye merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam edin.

Show Tv ekranlarında hafta içi her gün 12:00 yayınlanan Nursel’in Evi adlı program sizlerle. Birbirinden ilginç tariflerle evinizde adeta bir şefe dönüşeceğiniz bu program hafta içi her gün saat 12:00’da sizlerle birlikte oluyor.  Nursel’ in Evi programı , Nursel Engin’in kendi evinde çekilmektedir. Nursel’in evi modadan tasarıma birbirinden ilginç tatlı tariflerinden evinizde hazırlayabileceğiniz yapımı kolay çeşit çeşit yemeklere kadar uzanan geniş bir yelpaze ile sizlerin karşısında bulunuyor.


NASIL BAŞVURU YAPARIM

Yazımızda renkli yazıyla belirtiğimiz yazıya tıklayarak başvuru formuna gereken bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri özenle ve dikkatle doldurmanız gerekmektedir. Vereceğiniz bilgileriniz yanlış veya yalan olması durumunda başvurunuz dikkate alınmayacak ve onaylanmayacaktır. Doldurmanız gereken bilgiler ise şunlardır ;

  • Adınız Soyadınız
  • Özlük Bilgileriniz
  • İletişim Bilgileriniz
  • Kendiniz Hakkında Bilgiler.

Bu programa başvurmanız için gereken tek şart 18 yaşınızdan büyük olmanızdır. Anlattığımız bilgilere göre başvuru formunu doldurduğunuz takdirde, başvurunuzda herhangi bir aksilik olmayacaktır. Eğer başvurunuz onaylanırsa vereceğiniz iletişim bilgilerinizden size ulaşılacaktır. O yüzden vereceğiniz bilgileri dikkatle yazınız. Programa 1 defadan fazla başvuru yapmanız kabul edilmenizi artırmamaktadır. Çünkü verdiğiniz bilgiler Nursel’in Evi ekibinin başvuru sistemine kayıt edilmektedir. Sizi uygun bulurlar ise iletişim kurulacaktır.

Eğer sizde Nursel’in Evinde birbirinden ilginç tarifleriniz ile bulunmak yada bu eşsiz tarifleri izleyici olarak görmek isterseniz buraya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.