O Ses Türkiye Rap Yarışması Başvuru Formu Ve Detayları

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi olan “O Ses Türkiye Rap Yarışması Başvuru Formu” ile ilgili tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

O Ses Türkiye Rap yarışması ülkemizde ilk defa yapılacaktır. Daha önce O Ses Türkiye ve O Ses Türkiye Çocuklar olarak iki farklı konseptte yapılan program, rap müziğine olan yoğun ilgi ve bu tarz bir programın yapılması yönündeki talepler üzerine düzenlenmiştir.

O Ses Türkiye Rap Yarışması Nedir?

O Ses Türkiye Rap yarışması, Acun Ilıcalı’nın kurmuş olduğu dijital platform Exxen’de yayınlanacak bir rap müziği yarışmasıdır. Rap müziği alanında çalışmalar yapan, söz ve müzik hazırlayarak sahne performansı ortaya koyabilen yarışmacılar bu programda birbiriyle yarışacaktır.

Jüri Üyeleri Kimlerdir?

Programda yarışmacıların performansları dört kişilik bir jüri tarafından değerlendirilecektir.

Jüride bulunan isimler şunlardır:

  • Hadise
  • Mero (Enes Meral)
  • Eypio (Abdürrahim Akça)
  • Murda (Önder Doğan)

Hadise, önceki konseptlerde de jüri koltuğunda bulunan, müzik bilgisi, hoş sohbeti ve güzelliğiyle programa renk katan önemli bir isim. Diğer üç jüri üyesini bu görevde ilk kez göreceğiz.

Başvuru Şartları

Yarışmaya katılmak isteyen adayların performanslarını video çekerek Acun Medyaya göndermesi gerekiyor. Daha önce yapılan benzer yarışmalarda jüri üyeleri çeşitli illere giderek seçmeleri gerçekleştiriyordu. Ancak bu programın seçmelerinin covid-19 tedbirleri nedeniyle sadece videolar üzerinden yapılacağı açıklandı.

Başvuru formunu doldurup video ile birlikte istenen diğer belgeler teslim edilerek başvuru gerçekleştiriliyor. Acun Medya web sitesinden başvuru formuna ulaşılabilir. Başvurular sitenin aynı bölümünden online olarak yapılır.

o ses turkiye rap yarışma başvurusu ve detayları

O Ses Türkiye Rap Yarışması Başvuru Formu

Yarışma başvuru formu Acun Medya web sitesinde bulunur. Doldurulması gereken tüm bölümler doldurulup performans videosu ve tanıtıcı bir fotoğrafla birlikte online olarak gönderildiğinde başvuru tamamlanmış olur.

Formda doldurulması istenen konu başlıkları şöyledir:

  • İsim, adres, ve iletişim bilgileri
  • Sosyal medya platformlarındaki hesap isimleri
  • Eğitim durumu, medeni hal bilgileri
  • Müzikle olan ilginin ayrıntıları
  • Kişiyi tanıtıcı birtakım sorular

Başvuru formunu alt kısmında da aydınlatma metni, KVKK ile ilgili muvafaktname ve taahhütname bulunuyor.

Başvuru işlemleri çok uzun bir zaman almayacaktır. Performans videosunun ve fotoğrafın önceden hazırlanması işlemleri hızlandırır. Başvurudan sonra dönüş yapılması beklenecektir.

Yarışmaya katılmak için başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.O Ses Türkiye Rap başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bu ve bu tarz başvuru yarışma başvuru formlarına ulaşmak için web sitemizi takipte kalın.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.