REFLEKS BAŞVURU FORMU VE ŞARTLARI

REFLEKS BAŞVURU FORMU VE ŞARTLARI

Refleks Nasıl Bir Program? Ne zaman başlayacak?
Sunucusu Kim Olacak ?
Ali Sunal Kimdir?
Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Show Tv ekranlarında yepyeni bir programla fırtınalar estirecek Ali Sunal izleyiciyle tekrar buluşuyor. Show Tv de Güldür Güldür Show ile ekranların başına geçen Ali Sunal Bir Sorun mu Var? programı ile Show Tv de ekranlarda kalmayı başarmıştır fakat Bir Sorun Mu Var? programında istenilen başarıyı sağlayamamıştır .Ali Sunal yepyeni bir programla ekran karşısına geçiyor.
İsterseniz biraz da Ali Sunal’ın yepyeni programı ‘Refleks‘ adlı yarışmanın formatından bahsedelim.Show Tv yepyeni bir programla ekranların başına geçmek için gün sayıyor.Yarışma bilinen yarışmaların aksine biraz format yönüyle farklı adı üstünde yarışmada refleksiniz ile ön plana çıkacağınız ve becerileriniz ona göre olacak.İki takım halinde yarışılacak,bu yarışan takımlar aileler olacak ve birbirleri ile yarışacaklar.
Ekranların en farklı yarışma programlarından biri olan Refleks izleyicilerini meraklandırmaya devam ediyor.Ali Sunal’ı tanımayan yoktur yaptığı programların ne kadar eğlenceli ve keyifli geçtiğini izleyici takdirine göre biliyoruz eğer sizde hem refleksinize güveniyor hem de Ali Sunal’ın keyifli sunumunyla eğlenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin ve başcuru formunu doldurun.
İsterseniz tanımayanlar için biraz Ali Sunal’dan bahsedelim.

Ali Sunal Kimdir?

Yeşilçam sinemasında çektiği yüzlerce komedi filmleriyle günümüzde bile hala izlenen ve sevilen sanatçı Kemal Sunal’ın Oğludur. Ali Sunal 22 Eylül 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Asıl memleketi Malatya’dır. Ezo sunal kızkardeşidir. Sanatçı lise eğitimini İstanbul’daalmıştır , üniversite eğitimini de İstanbul Yeditepe Üniversitesi İşletme bölümünü bitirerek tamamlamıştır. Tiyatro eğitimini Dormen Tiyatrosu ve Sadri Alışık Kültür Merkezinde almıştır. Kariyerine 1990’lı yıllarda başlayan sanatçı Ali Sunal, İlk filmi olan ‘’Aşk Üzerine Söylenmemiş Her şey’’oyunculuğa başlamıştır. Televizyon dünyası ile tanışması 1997 yılında yayınlanan ‘’Şaban ile Şirin ‘’adlı televizyon programı ile olmuştur.

REFLEKS BAŞVURU FORMU

Show Tv nin yepyeni programı olan Refleks yarışmacılarını bekliyor.Siz de bu heyecanı yakından yaşamak istiyor,yarışırken eğlenmek istiyorsanız başvuru yapmanız gerekmektedir.Başvuru yaparken bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesine dikkat ediniz.
Öncelikle doldurmanız gereken kişisel bilgileriniz olacaktır bunlar;

  • Adınız
  • Soyadınız
  • İletişim Bilgileriniz
  • Mesleğiniz
  • Eğitiminiz
  • Adresiniz
  • 1 fotoğraf

bu alanlar kendinize ait olan bilgileri doldurduğunuz alanlardır.Yarışmanın formatı gereği aile üyeleriyle birlikte yarışılacak bir program olduğu için aile üyelerinin de bilgilerine ihtiyaç duyulacaktır.Bu sebeple aile üylerinin bilgileri doğru ve eksiksiz girmesi gerekir.
1.aile üyesi ve 2.aile üyesi bilgileri kendi kişisel bilgilerinizle aynıdır ekstra olarak her aile bireyinin yakınlık derecesini girmesi gerekir.3.aile üyesi yedek kişidir her bir aile üyesinin fotoğrafı gönderilir ve onun da bilgilerine ihtiyaç duyulur.Son olarak tüm bilgiler girildikten sonra gönderilir.Refleks Yarışmasının başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.
Refleks yarışması hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri ,yorum yapmak istediğiniz yarışmaları internet sitemizden ve facebook sayfamızdan bulabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“REFLEKS BAŞVURU FORMU VE ŞARTLARI” üzerine 4 yorum.

  1. Formu dolduruyorum ne onay alıyorum nede gönderebiliyorum yardımcı olurmusunuz 5055354880

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.