Şarkılar Bizi Söyler Seyirci Başvuruları Başvuru Formu Ve Detayları

şarkılar bizi söyler

Kanal D ekranlarında yayımlanan Şarkılar Bizi Söyler adlı müzik ve eğlence programı ilk bölümü ile Perşembe akşamı seyirciyle buluştu. Türk müziğinin sevilen ismi ve yorumcusu Sibel Can, en sevilen şarkıcılardan Hakan Altun ve klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici’nin sunduğu program ilk günden itibaren seyirciden tam not aldı. Programa seyirci olarak katılmak için başvurular yapılıyor. Muhteşem iki ismin yorumuyla müziğe doyacağınız en güzel program için seyirci olabiliyorsunuz.

Şarkılar Bizi Söyler Programında En Sevilen Müzikler Var

Poll Production by Polat Yağcı tarafından program yapımcılığı üstlenilen programın yapımcılığını ise Hülya Sepken üstlendi.

Usta isimler;

  • Sibel Can
  • Hakan Altun
  • Hüsnü Şenlendirici

Muhteşem sahnesi, kadife sesi ve yorumuyla sanat camiasının efsane isimleri arasında yer alan Sibel Can, Şarkılar Bizi Söyler programının ilk bölümünde Müslüm Gürses’in unutulmaz eserlerini yorumladı.

Usta İsimler Bir arada

Alanında usta olan üç ismin buluştuğu, birbirinden eğlenceli sohbetlerin yapıldığı programda her hafta farklı bir müzik keyfi yaşayacaksınız. Bu doyumsuz sesleri yakından izlemek için seyirci olarak yakından usta isimleri görebilirsiniz. İlk programında Müslüm Gürses’in en sevilen eserleri, sanat yaşamına dair anılar hakkında sohbet yapıldı. Duygusal anlarla, Müslüm Gürses eserlerini yorumlayan usta isimler her Perşembe sizlerle en iyi müziği yaşatacak.

Dev Orkestra

Şarkılar Bizi Söyler programında usta isimlere eşlik edecek olan orkestra ile kulaklarınızın pası silinecek. En güzel notaların birleştiği, seslerin içinize işlediği programa katılmak isteyebilirsiniz. Yılların orkestrası ile çalınan müziklere klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici de eşlik edecek. Kalbinize işleyen müziğin sesini her an hissedeceksiniz. Hakan Altun ve Sibel Can’ın muhteşem yorumuyla şarkılar bir kez daha hayat bulacak.

Şarkılar Bizi Söyler Seyirci Başvurusu

Seyirci olarak katılacak adeta konser havasında bir gün yaşayacaksınız. En sevdiğiniz sanatçıları yakından görmek, canlı orkestranın unutulmaz eserlere kattığı tınıyı duyacaksınız. Başvuru formunu eksiksiz doldurarak hemen seyirci olarak katılım gösterebilirsiniz. Başvuru formunda yer alan bilgileri doldurmak için Kanal D Şarkılar Bizi Söyler programına giriş yapabilirsiniz. Başvuru formu için sizlere detaylı bilgiyi resmi Kanal D sayfaları gösterecektir. Her Perşembe günü katılım sağlayabilir, sevdiklerinizle bu özel konsere katılabilirsiniz. Geçmiş programları tekrar Kanal D resmi sitesinden izleyebilirsiniz.

Başvuru ve detay linki >> Şarkılar Bizi Söyler

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.