Soru Küpü Başvuru Formu ve Detaylar

Soru Küpü Başvuru

Soru Küpü Başvuru

TRT 1 ekranlarının sevilen yarışmalarından biri olan Soru küpü, heyecan yaratmayı en iyi şekilde başarıyor. Program format gereği bakıldığı zaman diğer programlara oranla farklılık içeriyor. Evlerinize sizlerde neşe gelsin, keyifli zamanlargeçireyim diyorsanız o zaman bu programın tam size göre olduğunu söylemek isteriz.

Programda  sosyal tema durumu olmadan çekimler sürüyor  Öyle ki koruma tulumu ve maskeler giyilerek sosyal temas minimum seviyeye düşürülüp, robot kameralar eşliğinde çekimler yapılır. TRT 1 ekranlarında keyif dolu bir  yarışma keyfini sürdürecek olan programın yapımcılığını ise Net yapım üstlenmektedir. Yarışmacıların  hem en doğal hem de en samimi hallerini de izleme şansına sahip olmaya başlıyorsunuz. İzleyiciler, yarışmacıların bu samimi hallerini gördük sıra programı günden güne daha da  fazla sevmeye başlamıştır.

Soru Küpü Programı Nasıl

İlk olarak küp kapınıza bırakılıyor. Yarışacak olan kişi bu küpü alıyor. İlk olarak sosyal mesafe ile ilgili olarak uyarısını yaptıktan sonra da halka selam vermektedir. Yapımı tam tamına 2 ay sürmüş olan bu küpün üst düzeye sahip olan teknolojik yanı da hayran bırakmaya yardımcı oluyor. Öyle ki yapay zeka ürünün en ilginç örneklerinden biri haline gelirken, yarışmacılardan izleyicilere kadar herkese harika bir deneyim sunmaktadır.

Soru küpü, özellikle gelecek kuşakların en ilham kaynağından biri haline gelecek ürünü olduğunu söylemek mümkün. Diğer yarışma programlarından sıyrılan en önemli özelliğinden biri de yapay zekayı en güzel haliyle sunuyor olmasıdır. Televizyon dünyasına da farklı bir bakış açısı kazandırmayı başaran bir formatla karşımıza çıkmıştır. Sosyal küpün seslendirmesini yaparak sorular sorması, akıllı uygulamalardan biri olarak bildiğimiz Sirinin önüne geçmesine de zemin hazırlamaya neden oluyor.

Ünlüler Süpriz Sorularla Devreye Giriyor

Yarışma her alanda sorularla karşınıza çıkabiliyor.  Soru bölümünde ise ünlülerinde size sorulr yöneltmesi programın daha da  fazla heyecanlı bir hal almasına neden oluyor. TRT 1 ekranların sevilen programını artık sizlerde kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Programda yarışmacı olmak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken ise Soru küpü yarışmacı başvurusu için formu doldurmanızdır.  Başvuru işlemlerinizi yaparken de mutlaka adınız, soyadınız, adres, iletişim bilgilerinizi eklemenizdir. Aynı zamanda daha önce başka yarışma programlarında yer aldıysanız da belirtebilirsiniz.

http://basvuru.sorukuputrt.com/

 

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.