Sürprizimiz Var Yarışması Başvuru Formu ve Detayları

Sürprizimiz Var Yarışması Başvuru Formu ve Detayları

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital platform Exxen’de yayınlanan bir yarışma programı olarak oldukça büyük bir ilgi çeken Sürprizimiz Var yarışması, binlerce kişinin başvuruda bulunduğu yarışmalardan bir tanesidir. Exxen’de yayınlanması aynı anda binlerce kişiye hitap etmesi anlamına gelir. Bu nedenle de bir çok kişi bu tarz yarışmalara dahil olarak kendi şansını deneme yolunu seçer.

Sürprizimiz Var Yarışması Nedir?

Sürprizimiz Var Yarışması Başvuru Formu ve Detayları

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu internet sitesi TV8 başvuru üzerinden başvuru işlemlerinin yapılabileceği Sürprizimiz Var yarışması, detaylı bilgilerin yer almadığı programlardan bir tanesidir. Programın işleyişi gereği yarışmacının kendi seçtiği kişiye sürpriz hazırlayacağı bir tema seçildiği öngörülmektedir. Sürprizimiz Var yarışması hakkında henüz çok net bilgiye sahip olunmasa da, TV8 başvuru platformu üzerinden başvuru işlemi açıktır.

Sürprizimiz Var Yarışması Başvurusu

Exxen’de yayınlanacak olan Sürprizimiz Var programına başvuru yapabilmek için http://www.tv8basvuru.com/basvuru/surpriz/1 adresi ziyaret edilmelidir. Başvuru formunda yarışmacılara bir çok kişisel bilgi sorulur. Bu bilgilerin doğru bir şekilde girilmesi gerekir. Covid 19 salgınından ötürü daha önce otellerde yapılan seçmeler artık yüz yüze değil, video üzerinden yapılmaktadır. Yarışmacıların kendilerini tanıttıkları kısa bir videoyu yine bu adres üzerinden Acun Medya ekibine göndermeleri gerekir.

Sürprizimiz Var Yarışması Videolu Başvuru

Sürprizimiz Var yarışmasının videolu başvuru formunda yarışmacılara sürpriz yapmak istedikleri kişi ve nedeni sorusu sorulur. Bu soruya videolu bir şekilde yanıt verilmeli ve video “Dosya Seç” bölümünden siteye yüklenerek Acun Medya ekibine gönderilmelidir. Özgün ve yaratıcı fikirler değerlendirmelerde ilk etmen olduğu için farklı fikirleri ortaya atmak yarışmacı olma şansını yakalamak adına akıllıca olacaktır.

Sürprizimiz Var Yarışması Seçmeleri

Tüm dünyada ve Türkiye’de yaşanan salgın hastalık dolayısıyla Sürprizimiz Var yarışmasının seçmeleri yüz yüze yapılmayacaktır. Salgın öncesinde Acun Medya ekibi tarafından belirlemiş olan illerde ve bu illerde yer alan otel içerisinde yapılan seçmeler artık videolu şekilde gerçekleştirilmektedir. Sürprizimiz Var yarışmasına videolu ve yazılı olarak başvuru yaptıktan sonra Acun Medya ekibi gerekli incelemeleri yapar. Yarışmaya hak kazanan kişiler iletişim kanalları üzerinden bilgilendirilerek sonraki süreç hakkında detay verilir. Siz de Sürprizimiz Var yarışmasına başvuru yapmak istiyorsanız web sitesini ziyaret edebilir, başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Bu ve bunun gibi birçok yarışmanın başvuru formu ve detayları sitemizde güncel olarak paylaşılmaktadır.Sizlerde bu yarışmalardan haberdar olmak istiyorsanız sitemizi aralıklarla ziyaret etmeyi unutmayın.

Acun Ilıcalı’nın yeni kurduğu Exxen Dijital Televizyon Platformunda başlayacak olan tüm programlar yarışmalar ve bilgilendirmelere web sayfamız üzerinden Exxen kategorisine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.