Türkiye Modelini Arıyor Yarışması Başvuru Formu ve Detayları

türkiye modelini arıyor

Türkiye Modelini Arıyor.TV8 ve Exxen dijital platformunun sahibi olan Acun Ilıcalı, kanalına yeni içerikler eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Hollanda birinci lig takımlarından bir tanesi olan Fortuna Sittard ile anlaşma sağlayan ve basında kendisinden söz ettiren ünlü televizyoncu şimdi ise TV8 kanalında yayınlanmak üzere yeni bir yarışmanın hazırlığına girişmiş durumda.

Türkiye Modelini Arıyor Yarışması

TV8 kanalının içeriklerinden bir tanesi olarak yakın zamanda yayın hayatına başlaması beklenen yeni yarışma Türkiye Modelini Arıyor, güçlü jürisi ile dikkatleri çekmeyi başarmış durumda. Bu yarışmaya birçok kişinin şimdiden başvuru yaptığı ve seçmelere katılmak için haber beklediği de bilinmekte. Ağustos ayından itibaren TV8 kanalında boy gösterecek olan yeni yarışmaya başvuru yapabilmek için bazı adımları takip etmek gerekiyor.

Türkiye Modelini Arıyor Yarışması Başvuru

Türkiye Modelini Arıyor yarışmasına yapılacak olan başvurular internet ortamı üzerinden gerçekleştiriliyor. Covid 19 sebebi ile şu anlık sadece videolu başvuru yapabilmek mümkün. Yüz yüze seçmelerin gerçekleştirilmeyeceği yarışma seçmeleri gönderilen videolar üzerinden değerlendirme yapılarak gerçekleşecek. Türkiye Modelini Arıyor yarışmasına başvuru yapabilmek için TV8’in yan sitesi olarak açılmış başvuru adresine erişim sağlanmalıdır.

Türkiye Modelini Arıyor Yarışması Başvuru Koşulları

Türkiye Modelini Arıyor yarışmasına başvuru yapmadan önce yarışmacı aydınlatma metninin dikkatli bir şekilde okunması gerekir. Acun Medya ile yarışması arasında yapılacak olan menajerlik sözleşmesi gereğince, yarışmada dikkat çeken ve daha sonrasında başka işlerle kendisini duyurmayı başaran kişilerin belirli bir pay hakkını Acun Medya’ya ödemesi gerekiyor. TV8’de yapılan bütün yarışmalarda kendi ününü yakalamış olan birçok insan olduğu bilindiği için bu menajerlik sözleşmesinin yapılması da zorunlu kılınmıştır. Diğer şartlar ve muvafakat name için Tv8 başvuru adresini ziyaret etmelisiniz.

TV8 Türkiye Modelini Arıyor Yarışması Başvuru Adresi

TV8’de yayınlanacak olan yarışma için başvuru işlemini gerçekleştirmek adına http://www.tv8basvuru.com/basvuru/turkiye-modelini-ariyor/1 adresi ziyaret edilmelidir. Erişim sağlandıktan sonra yarışmacının karşısına bir başvuru formu çıkar ve kişisel bilgileri istenir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak Türkiye Modelini Arıyor yarışmasına başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formunun yanı sıra videolu başvuru da yapılması istenir. Jüri tarafından incelenen bilgiler kapsamında yarışmaya hak kazanmış olan kişilerle iletişime geçilerek gerekli işlemler yapılır.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Türkiye Modelini Arıyor Yarışması Başvuru Formu ve Detayları” üzerine 1 yorum.

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.