Yemekteyiz Başvuru Formu Ve Detayları

Başvuru Formları | Yemekteyiz

YEMEKTEYİZ YARIŞMASI BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI

Başvuru Formları | Yemekteyiz
Yemekteyiz Başvuru Formu Ve Şartları

Yemekteyiz ne zaman başlayacak? Hangi kanalda yayınlanacak ve kim sunacak? Türkiye’nin en çok sevilen yarışmalarıdan biri olan Yemekteyiz uzun bir aradan sonra yayın hayatına geri döndü. Yemekteyiz adlı yemek yarışmasına Nasıl Katılırım veya Nasıl Başvuru Yaparım diye merak ediyorsanız bu yazıyı okumaya devam edin.

Yemekteyiz yarışmasının bu sezonunda jüri ve sunucu görevinde birisi olacaktır. Sunucu ve jüri koltuğundaki kişi ise ekranlardan tanıdığımız ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu. Eğer sizde yemek yapma yeteneğinize güveniyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Yarışma Detayları

TV8 ekranlarında yayınlanan ünlü yemek yarışması Yemekteyiz hakkında detayları buradan bulabilirsiniz. Yemekteyiz yarışmasında yarışması 5 kişi belirlenen sıra ile,  sırasıyla birbirlerinin evlerine misafir olup ev sahibinin yaptığı yemekleri tadıyorlar.Yemek yapma sırası kimde ise jüri ve sunucu olan Onur Büyüktopçu ev sahibine erkenden misafir olup yemek yaparken onu izliyor ve ona göre onu değerlendiriyor.Bütün yemekler yendikten sonra Onu Bey ve misafirler yemeklere puan vermektedirler. 5 günün sonunda bütün yarışmacılar yemeklerini yapıp puanlarını aldıktan sonra puan tablosuna göre kim daha fazla puan aldıysa yarışmanın kazananı o oluyor.

PARA ÖDÜLÜ 10.000 TÜRK LİRASI

Onur Büyüktopçu da puanlamaya katılarak birinciyi belirlemede etkili olacak.Yarışmacıların birbirlerine verdikleri puanlar benzer olduğu için ve haksız puanlamanın önüne geçmek için yarışmanın seyirini değiştirecek kişi Onur Bey oluyor.Yemek yapma yeteneğinize güveniyorsanız sizde Yemekteyiz yarışmasına sitemiz üzerinden başvuru yaparak katılabilirsiniz ve büyük para ödülünün sahibi olabilirsiniz.

İlk yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Yemekteyiz aynı başarıyı tekrar gösterecek mi? Çok sert eleştirilerin yapıldığı bu yüzden yemekleri kusursuz yapmaya çalışan yarışmacılar Onur Bey’in de sunumuyla daha heyecanlı oluyorlar. Yemekteyiz 2008 yılında Show tv de başlamış, 2012 yılına kadar Show Tv’de  devam etmiştir. 2012-2014 yılları arasında Fox ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen yarışma programı ekranlara geri dönüyor. Az önce ki yazımızda belirttiğimiz gibi yarışmanın formatı ilk günkü gibi aynı kalacak haftanın 5 günü devam edecek 5 yarışmacı olacak ve hergün bir yarışmacının evine gidilerek yemek yenecek,eleştiriler yapılacak ,puanlar verilecek. Yarışmanın sunuculuğunu Onur Büyüktopçu üstlenecek.

 

NASIL BAŞVURU YAPARIM

4 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan Yemekteyiz tv8 ekranlarında gösterime girecektir.Yemekteyiz adlı yemek yarışması sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz.Başvuru Formunda yer alan

 • Ad,Soyad
 • Doğum Tarihiniz
 • Doğum Yeriniz
 • Eğitim Durumunuz
 • Mesleğiniz
 • Yaşadığınız Şehir
 • Adres Bilgileriniz
 • İletişim Bilgileriniz
 • Kazandığınız parayı ne için kullanacaksınız
 • 1 Adet Fotoğraf
 • Kendinizi Anlattığınız Bir Video(max:100mb)

Bu belirttiğimiz bilgiler dışında TV8 taahhutnamesini kabul etmeniz gerekmektedir. Bilgilerinizin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasına özen göstermeniz gerekir.İnternet üzerinden yaptığınız başvuru sonrası otellerde oluşacak mülakatlara katılıyorsunuz ve menünüzü de mülakatta sunuyorsunuz.Eğer seçilirseniz çağrılıyor ve yarışmacı olmaya hak kazanıyorsunuz.

Eğer sizde yemekteyiz yarışmasına katılmaya karar verdiyseniz,hayatınıza bir anı bırakmak istiyor,yemek yerken eğlenmek istiyorsanız, birinci olacak kişinin siz olacağını düşünüyor ve kendinize güveniyorsanız sitemiz üzerinden ulaşacağınız başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılabilirsiniz.Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Yemekteyiz Başvuru Formu Ve Detayları” üzerine 2 yorum.

 1. Yemekteyiz yarismasina basvuru yapmıştım dönüş yaptilar bana whatshap mesaj yoluyla.mulakata çağırıldim Ama telefonumda ariza olustu bilgiler silindi yani numarayı kaybettim lütfen bana dönüş yapin tekrardan

 2. Bu ne rezillik ne konusmasini ,ne yorumlamasini ne elestiri yapmasini ,yemek yerine kendi zevkini ifade etmek icin inadina utanmadan konustugunun arkasinda duran REZIL insanlari cikaripda gözüme ve kulagima tecavüz sayiyorum..

  Sml

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.