Zahide Yetiş ve Prof. Dr. Mustafa Karataş’la Programı Detayları

Ekranlarımızda en çok izlenen hoş sohbeti sıcak tavırları ile severek takip ettiğimiz televizyon sunucularımızdan birisi olan Zahide Yetiş, Prof. Dr. Mustafa Karataş ile gerçekleştirdiği bu program gündelik hayatta karşımıza çıkacak problemlere yönelik çözümlerin aktarıldığı, İslam dini ile ilgili birbirinden kıymetli bilgilerin paylaşıldığı, derdine deva arayan insanların sesinin duyurulduğu bir program ile izleyicilerlerin ilgisini ve beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Yayın hayatına Show Tv‘de devam eden Zahide Yetiş ve Prof. Dr. Mustafa Karataş’la her Cuma günü saat 09:30’da izleyici ile buluşuyor. Program esnasında İslam dininin en çok merak edilen konularına yer veriliyor.
İbadetlerin nasıl gerçekleştirileceği, kandillerde hangi duaların yapılması gerektiği, duaların kabul olduğu o önemli saatlerin hangi zaman aralığında olduğu, dine dahil edilmeye çalışılan batıl inançlar hakkında bilgileri bu program sayesinde öğrenebilirsiniz.

Program esnasında Whatsapp hattından gönderdiğiniz soruların cevapları da canlı yayında size aktarılıyor. Aynı zamanda bu hat üzerinden programa video göndererek bu videoların yorumlanmasını da sağlayabilirsiniz.
Zahide Yetiş ve Prof. Dr. Mustafa Karataş’la programı sesini duyuramayan ve yardım eli uzanması bekleyen hastaların ve insanların sesini de duyuruyolar.
Aynı zamanda Ayrıca her cuma öğleden sonra da gerçekleştirilen programda alanında uzman doktorlar da yer verildiğini ve hastaların tedavi süreçleri, nasıl tedavi olacakları konusunda da bilgilendirme yapılıyor.

İslam dini konusunda sizin de merak ettikleriniz varsa ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız ya da sağlık alanında bilgi paylaşımında bulunmak istiyorsanız bu programı her hafta Show Tv üzerinden izleyebilirsiniz. 

Mail ile iletişim için:
izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr

WhatsApp Hattı Telefon Numarası
0549 215 10 10

Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 471 96 96

Keyfili seyirler dileriz.

Bilgi veya Yardım için yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.