Zahide Yetiş’le Programı 2020 Yılı Yeni Sezon Başvuru

Daha evvelden ATV kanalında farklı bir isimde ekranların karşısında olan Zahide Yetiş, Uzun zamandır Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Zahide Yetiş’le programının sunuculuğunu yapmaya devam ediyor. Zahide Yetiş’le programı gündüz kuşağının en çok sevilen ve izlenen programlarından bir tanesi olmaya devam ediyor. Yaklaşık 700 bölümü yayına sürülen program, hafta içi her gün saat 09:30’da Show TV‘de yayınlanmakta.

Deneyimli televizyoncu Zahide Yetiş‘in sunduğu programda, uzman konuklardan alınan bilgiler eşliğinde her gün farklı konular üzerinde türlü şeyler konuşulmakta ve uygulanmakta. Yemek tarifleri, sağlıklı yaşam için gerekli tüyolar, ev hanımları için pratik ve ekonomik bilgiler ve benzeri birçok içerik konuşulmakta. Genellikle sağlıklı yaşam üzerine konuların konuşulduğu programda, günün konusu önceden belirlenip, konuyla alakalı uzman görüşlerini aktarması amacıyla tıp doktorları konuk ediliyor.

Konuk isimler deneyimlerini ve tavsiyelerini aktarmakla kalmayıp, sosyal medya üzerinden, telefon bağlantısıyla ve stüdyodaki izleyiciler tarafından sorulan soruları da yanıtlıyor. İnsan vücuduyla, hastalıklarla ve sağlıklı yaşamla alakalı faydalı bilgiler aktaran konukların yanı sıra, sağlıklı beslenme ve diyetetik uzmanlarının da beslenme ile ilgili tavsiyeleri izleyiciler tarafından takip edilip, uygulanıyor.

Avusturya, Viyana doğumlu 40 yaşındaki tecrübeli sunucu, özellikle ev hanımları tarafından oldukça seviliyor. Televizyon sunuculuğu kariyerinin büyük bir kısmını sağlıklı yaşam üzerine programlar yaparak geçiren Zahide Yetiş’in, bu konudaki başarısı takipçileri tarafından yakından bilinmekte ve Show TV’de yayınlanan Zahide Yetiş’le adlı programı yoğun bir ilgiyle takip ediliyor.

Elbette Sizler de Zahide Yetiş’le programına katılabilme şansına sahipsiniz. Show Tv’de yayınlanmaya devam eden programa katılım için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Mail ile Başvuru için:
izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr

WhatsApp Hattı Telefon Numarası ile Başvuru
0549 215 10 10

Canlı Yayın Telefon Numarası ile Başvuru
0212 471 96 96

Keyfili seyirler dileriz.

Bilgi veya Yardım için yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Zahide Yetiş’le Programı 2020 Yılı Yeni Sezon Başvuru” üzerine 1 yorum.

  1. Zahide hanım benim tedaviye çok ihtiyacım var belimin ağrısından duramıyorum psikolojik olarak mide olarak yani bu 3 tedaviye çok ihtiyacım var ne olur yardımcı olursanız çok sevinirim ben Bayrampaşa dan yazıyorum Hanife bilgi yardımınıza çok ihtiyacım var evin işini yapamaz duruma geldim

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.